Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kosmetika

Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření nabízí širokou škálu kosmetických úkonů a zákaznice si může společně s naší kosmetičkou sestavit takový program, který jí bude maximálně vyhovovat. Kosmetická péče pomůže nejen vyřešit problémy s pletí, napravit vady nebo vyhladit vrásky ale také mnoho dalšího.kosmetika.png

 

Přírodní kolagen


Kolagen tvoří 30% hmotnosti bílkoviny člověka, 10% celkové hmotnosti člověk a až 70% kůže. Je zodpovědný za pružnost, pevnost, správné navlhčení kůže a soustavné navlhčení jejích buněk. Následkem stárnutí nastává deficit kolagenu, což je např. příčinou tvorby vrásek.

“Přírodní kolagen Q 5-26″ je extrahovaný z výtažků nejušlechtilejších druhů ryb. Preparát je zcela přírodní, bez přídavků barviv a aromatických látek – je několikaprocentní složkou exkluzivních krémů předních kosmetických koncernů. Polský kolagen získal nadšená hodnocení odborníků a specialistů medicíny především za průlomovou schopnost obnovy pokožky v místech tvorby vrásek. je vhodný pro alergiky, nezpůsobuje přecitlivění, podráždění a nevzniká závislost na jeho používání. Nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky !

Jaké jsou efekty tohoto přípravku?

 • hloubkové zvlhčení a zvýšení pružnosti kůže
 • zpomalení procesu stárnutí
 • citelné zlepšení imunologických vlastností, kompaktností a pigmentace kůže
 • zmenšení hloubky mimických vrásek (jejich vyrovnání)
 • regenerace vlasů a nehtů

Navíc pomáhá v léčbě:

 • dásní při paradontóze
 • alergií
 • akné v období dospívání
 • dermitid, lupenky, lupů
 • celulitidy
 • odumírání tukových a potních žláz
 • plešatění
 • zánětlivých stavů kloubů

 

Žehlička na obličej

 
ž
ž
Galvanická žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu,čím dochází v první 5ti minutové fázi k hloubkovému vyčištění pleti a ve druhé 5ti minutové fázi k hloubkovému zapravení gelů a kosmetiky do pokožky,čím dochází k mnoho násobnému vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků.
Žehličku lze použít na všechny druhy pleti - mladou,zralou,suchou,mastnou,ale i postiženou akné,ekzémem,lupenkou i dermatitidou.Žehlička si sama analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu.Při žehlení se rozproudí lymfa,zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám.Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí.Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž znírní tmavé kruhy,váčky pod očima.Prúběžně regeneruje pokožku a hloubkově ji vyčistí,otevře póry,vytáhne černé tečky,aktivuje štěpení buněk.Již při prvním žehlení je cítit,jak obličej dýchá a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.
Galvanickou žehličkou můžeme ošetřovat i celulitidu,podbradek,paže,ale i masáž hlavy (k masáži hlavy vlasových cibulek,podpora růstu vlasů).
K žehličce náleží více nástavců - kromě nástavce na obličej,krk a dekolt je to dále nástavec na okolí očí,dále pak nástavec k masáži hlavy,je vhodná jak pro muže,tak i pro ženy.
A po požití s patřičnými gely dosáhneme zeštíhlení a zpevnění problematickývh partií.
Jak probíhá samotné žehlení
Nanesete na obličej gel,který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením.Doba,za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává 28 dní (může se lišit podle věku).Celý zákrok trvá jen 10 min. ve dvou 5ti minutových vází,je samozřejmě bezbolestný a již po jednom požití jsou viditelné výsledky.Výhodou je i to,že na rozdíl od jiných čistících metod není obličej červený ani nijak citlivý,proto je možné se hned nalíčit.
o
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

BROW HENNA:

- 100% přírodní
- obarví i kůži (5 - 21 dní)
- delší výdrž než klasické barvy (6 týdnů chloupky) 
- 12 odstínů barev, které můžete libovolně míchat 

Cena: 590kč (depilace + barva)


-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář