Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nehtová modeláž

 

Historie kosmetiky nehtů spadá již do 3. tisíciletí př. Kristem. V Babyloně pohřbívali kněží královny tak, že jim dávali zlaté manikúrní sety. V době egyptských faraonů patřily k péči pozlacené nehty nasazované na nehty přírodní. Renesance umělých započala v 50. letech v Hollywoodu, kde si herečky lepily přirozené nehty, které byly odebrány černochům nebo nemocným lidem. V 70. letech přichází technika hedvábí a skelného vlákna, dále pak akryl a gel.
Nehtovou modeláž provádím vysoce kvalitním materiálem Lioncosmetic, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické.
Modeláž se provádí nalepením tipů a nanesením modelovacího materiálu. Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů. Bývá obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci. Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě radikálně neovlivňují a nenarušují vlastní nehet!
 

Velmi oblíbená je pernamentní francie.Klientky si rády nehty zdobí bez ohledu na věk. Největší zájem je o květinové vzory. Mohou se zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) a zajímavým efektem je tzv. 3D efekt, kdy např. kytičky v naneseném gelu jakoby „plují”. I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti.
Zdobení nehtů je třeba přizpůsobit i povolání – ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů. Jsou také typy žen, které chtějí působit c
o nepřirozenějším dojmem. Je důležité, abyste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda vám to sluší či nikoliv.

 
Proč volit nehtovou modeláž?
 
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.
Nejpopulárnějším tvarem nehtů jsou rovné špičky, starší ženy by měli volit nehty se špičkou spíše zakulacenou. Správná volba tvaru nehtů vám může změnit vzhled rukou, zejména prodloužit prsty. Nechte si poradit od nehtové designérky.
 

Náhledy fotografií ze složky Nehtová modeláž

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Objednání

(Nováková Lucie , 7. 11. 2018 20:39)

Dobrý den, ráda bych si nechala udělat gelové nehty. Aby byly co nejpřirozenější, z růžového gelu, tedy ne lakované. Myslím, že se tomu říká kamuflážní gel. Je to možné, prosím? Máte nějaký nejbližší volný termín, prosím? Moc děkuji a krásný den přeji, Nováková Lucie

Vítáme Vás v rajónu Vršovice

(Občanské sdružení spinning4health.cz, 1. 10. 2011 11:35)

Vaši kvalitní práci známe a obdivujeme. Jsme rádi, že jste se rozhodli podpořit rozvoj služeb v oblasti Vršovic.
Vítejte a přejeme hodně štěstí.
Z naší strany zůstáváme stále Vašimi věrnými klientkami a bude nam ctí vyzkoušet i jiné služby Vašeho salonu než nehtovou modeláž.
S pozdravem
team občanského sdružení spinning4health.cz
Moskevska 25, Vršovice
www.spinning4health.cz