Jdi na obsah Jdi na menu

Nehty/Nails

Nehtová modeláž UV gelem 

Klasická manikúra 

 

Rezervace termínů 

Daniela Koušová  606 706 342

Pavla Vacková  602 534 694

 

 

Historie kosmetiky nehtů spadá již do 3. tisíciletí př. Kristem. V Babyloně pohřbívali kněží královny tak, že jim dávali zlaté manikúrní sety. V době egyptských faraonů patřily k péči pozlacené nehty nasazované na nehty přírodní. Renesance umělých započala v 50. letech v Hollywoodu, kde si herečky lepily přirozené nehty, které byly odebrány černochům nebo nemocným lidem. V 70. letech přichází technika hedvábí a skelného vlákna, dále pak akryl a gel.
Nehtovou modeláž provádím vysoce kvalitním materiálem Lioncosmetic, který dokonale drží, nehty nepraskají, neodchlipují se a nežloutnou. Je vhodný i na nehty problematické.
Modeláž se provádí nalepením tipů a nanesením modelovacího materiálu. Modeláž je vhodná pro každý typ nehtů. Lze jí upravit tvar nehtů. Bývá obava z toho, že nehet nedýchá pod nánosem hmoty a že se objeví plísně. Nehet vyrůstá z nehtového kořene, posunuje se vytlačován dalšími nehtovými destičkami k okraji prstu po nehtovém lůžku. Pokud se nanese zpevňující hmota, nebrání se v jeho funkci. Veškeré materiály, se kterými se pracuje, jsou vyvíjeny jako ochrana a v žádném případě radikálně neovlivňují a nenarušují vlastní nehet!
Velmi oblíbená je pernamentní francie.Klientky si rády nehty zdobí bez ohledu na věk. Největší zájem je o květinové vzory. Mohou se zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) a zajímavým efektem je tzv. 3D efekt, kdy např. kytičky v naneseném gelu jakoby „plují”. I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti.
Zdobení nehtů je třeba přizpůsobit i povolání – ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů. Jsou také typy žen, které chtějí působit c
o nepřirozenějším dojmem. Je důležité, abyste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda vám to sluší či nikoliv. 
V poslední době se upouští od příliš zdobených nehtů, pokud se zdobí, tak pouze jeden nebo dva nehty. Poslední dobou se klientky přiklánějí k jednobarevným nehtům buď přírodních  odstinů nebo naopak velmi výrazných barev .
 
 
Proč volit nehtovou modeláž
 
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž. Během pár hodin vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.
 
Nejpopulárnějším tvarem nehtů jsou rovné špičky, starší ženy by měli volit nehty se špičkou spíše zakulacenou. Správná volba tvaru nehtů vám může změnit vzhled rukou, zejména prodloužit prsty. Nechte si poradit od nehtové designérky.
 
Budeme se na Vás těšit v našem studiu gemelli.
 
 
Užijte si kvalitu a styl/ Enjoy self quality and style
 

Náhledy fotografií ze složky Design nehtů jak jde čas

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář